Oferty pracy

Magazynier / Nowa Wieś Wrocławska

 W związku z rozwojem i nowymi projektami poszukujemy pracowników na stanowisko:

MAGAZYNIER

Zadania na stanowisku

• dbałość o sprzęt i utrzymanie porządku w magazynie
• dbałość o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa- p.poż.,BHP i ADR
• załadunki i rozładunki samochodów
• kompletacja wysyłek
• wstawianie towarów w regał.

Nasze oczekiwania wobec kandydata:

• uprawnienia do prowadzenie wózków widłowych potwierdzone egzaminem UDT
• minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• wykształcenie średnie
• znajomość procesów z zakresu gospodarki magazynowej
• gotowość do pracy w systemie zmianowym
• sumienność, dokładność i samodzielność
• elastyczność w działaniu i otwartość na zmiany
• znajomość prawa pracy i przepisów niezbędnych do prawidłowego wykonywania obowiązków
• znajomość obsługi komputera i systemów informatycznych

Naszym pracownikom oferujemy:

• umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie ze światowej czołówki
• dobre warunki wynagrodzenia i terminowość świadczeń
• program szkoleń wspierających rozwój zawodowy
• przyjazne i komfortowe środowisko pracy
• atrakcyjny program dofinansowania posiłków
• prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie, pakiety sportowe

Jeżeli jesteś osobą lubiącą stabilizację i pewność zatrudnienia, a jednocześnie nie unikającą nudy w pracy to jest to praca dla Ciebie. Przyjazne otoczenie, koledzy ,pomogą Ci znaleźć się w nowym środowisku, które niczym nie różni się od innych magazynów.

do góry wstecz
hubergroup Polska Sp. z o.o.
Siedziba: 55-080 Kąty Wrocławskie
Nowa Wieś Wrocławska, ul. Nowa 21
tel: 71 354 81 10, 71 354 81 16 - 17
fax: 71 373 50 23

Prezes Zarządu dr Janusz Cymanek
NIP: 894-10-12-991
Regon: 930449823
Nr KRS 0000148075, Sad Rejonowy Wrocław - Fabryczna
Kapitał zakładowy 10.000.000,00 PLN

     RODO polityka prywatności

Realizacja: Ideo
, powered by:
CMSEdito