O firmie

drukuj
Stara siedziba -...
Stara siedziba
Nowa siedziba - Nowa...
Nowa siedziba
Nowa siedziba
Nowa siedziba

 

hubergroup Polska działa w Polsce od 1992 roku.
Jest częścią koncernu hubergroup, skupionego wokół najstarszej , działającej od 1765 roku, fabryki farb drukarskich Michael Huber München..
 
Główna siedziba firmy znajduje się w Nowej Wsi Wrocławskiej, niedaleko Wrocławia.
Na 5000 metrach kwadratowych zlokalizowane są profesjonalne laboratoria wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt kontrolno-pomiarowy, automatyczne mieszalnie farb offsetowych arkuszowych, fleksograficznych rozcieńczalnikowych, wodorozcieńczalnych i farb utrwalanych UV,  zarówno offsetowych jak i fleksograficznych. W 2011 roku uruchomiona została jedyna w Polsce mieszalnia farb offsetowych o niskiej migracji MGA.
W sumie posiadamy 7 linii technologicznych – jesteśmy pod tym względem najnowocześniejszą i najbardziej uniwersalną firmą w hubergroup.
Automatyczny magazyn wysokiego składowania wyposażony jest w nowatorski system WMS pozwalających na prześledzenie drogi puszki farby od producenta do drukarni.
 
hubergroup Polska  posiada także oddział w Warszawie, w którym znajduje się laboratorium i mieszalnia farb offsetowych a także magazyn.
 
Posiadamy również rozbudowaną sieć dystrybutorów na terenie całej Polski.
Nasze oddziały w Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Szczecinie zostały zamienione na licencjonowane firmy dystrybucyjne Huber-Dystrybucja/ INK Dystrybucja i dysponują, tak jak dotychczas mieszalniami i zapleczem laboratoryjnym.
 
Od początku działalności, nasz Prezes, Janusz Cymanek  uważał, że sama działalność handlowa to za mało, by odnieść sukces na polskim rynku. Dlatego też materiały techniczne, doświadczenie oraz sprzęt, który oddajemy do dyspozycji naszym klientom, to zaledwie część narzędzi wykorzystywanych na co dzień przez naszych doradców technicznych.
W swojej pracy od początku kierujemy się dewizą - „Serwis techniczny nieodzownym elementem sprzedaży”.
 
Każdy produkt sprzedawany przez hubergroup Polska posiada osobną informację techniczną oraz kartę charakterystyki produktu.
Ponadto wydajemy regularnie broszury informacyjne z serii "Biblioteczka techniczna" , „Echo farb drukarskich”  oraz książki zajmujące się różnymi zagadnieniami poligraficznymi. Wszystkie wydawnictwa są bezpłatnie rozdzielane wśród klientów firmy. Systematycznie również publikowane są artykuły w prasie fachowej.
 
Dobrze wyposażone laboratoria są podstawą mieszania farb i stwarzają możliwości kontrolowania każdego etapu produkcji, archiwizowania receptur i próbek mokrych farb, co ułatwia pracę w przypadku powtarzalnych zleceń i ewentualnych reklamacji, a także opracowania różnych wariantów recepturowych, uwzględniających pożądane parametry odporności i cenę farby. Zarówno mieszalnia offsetowa jak i fleksograficzna pracują w oparciu o systemy podstawowych farb wysokoskoncentrowanych, do których są dozowane różne dodatki, zależnie od ostatecznego zastosowania farby.

Obroty hubergroup Polska z roku na rok wzrastają dzięki systematycznemu wprowadzaniu nowych produktów i dostosowywaniu się do stale rosnących zróżnicowanych wymagań rynku. Duży wzrost w technologii UV oraz ugruntowana już pozycja w sektorze farb fleksograficznych i wklęsłodrukowych to zaledwie przykłady działań w zakresie rozwoju, a zarazem dywersyfikacji naszej oferty, chociaż nadal naszą domeną w zakresie sprzedaży są farby offsetowe.
Będąc w bliskim kontakcie z naszymi klientami możemy lepiej i szybciej reagować na ich potrzeby. Staramy się odkrywać nowe rozwiązania pozwalające na maksymalne wykorzystanie dostępnego sprzętu oraz materiałów.

Ostatnie lata dowiodły, że hubergroup Polska zajął bardzo mocną i wysoką pozycję na polskim rynku poligraficznym, oferując nowoczesne produkty i szeroki, wszechstronny wachlarz usług, stosując uczciwe zasady walki konkurencyjnej.
do góry wstecz
hubergroup Polska Sp. z o.o.
Siedziba: 55-080 Kąty Wrocławskie
Nowa Wieś Wrocławska, ul. Nowa 27
tel: 71 354 81 10, 71 354 81 16 - 17
fax: 71 373 50 23

e-mail:
Prezes Zarządu dr Janusz Cymanek
NIP: 894-10-12-991
Regon: 930449823
Nr KRS 0000148075, Sad Rejonowy Wrocław - Fabryczna
Kapitał zakładowy 10.000.000,00 PLN

     RODO polityka prywatności

Realizacja: Ideo
, powered by:
CMSEdito
| Polityka cookies