Aktualności

drukuj

Nowa seria farb do wysokonakładowego druku opakowań artykułów spożywczych jakości MGA

hubergroup opracował nową serię farb do wysokonakładowego druku opakowań artykułów spożywczych.

Szczególnie szybko wsiąkająca w podłoże seria farb MGA NATURA nadaje się do szybkiej dalszej obróbki.
 
Wymagania stawiane drukowi opakowań artykułów spożywczych stale rosną. Wysoka prędkość druku w dużych formatach, tańsze podłoża a jednocześnie znacząca świadomość jakości i bezpieczeństwa wymagają stosowania specjalnie dobranych systemów farb. W związku z tym od 1 lutego 2017 serię farb NATURA GA zastępujemy nową serią MGA NATURA.
 
Charakteryzuje się ona lepszym zachowaniem na maszynie i spełnia wszystkie wymagania znanych producentów artykułów spożywczych. Farba przeznaczona jest specjalnie do produkcji opakowań o bardzo dobrych właściwościach organoleptycznych, szczególnie w przypadku, kiedy konieczna jest szybka dalsza obróbka arkuszy. Staranny dobór składników recepturowych i technologia produkcji gwarantują, że farby zawierają wyłącznie składniki, które nie migrują lub są przeznaczone do kontaktu z żywnością.
 
Zaostrzone wytyczne MGA stosowane przez  hubergroup zapewniają, że farby produkowane są zgodnie z zasadami GMP i spełniają wszystkie prawne wymogi druku opakowań artykułów spożywczych. Specjalna gwarancja MGA hubergroup w przyszłości obejmie wszystkie serie farb do druku opakowań artykułów spożywczych. Właściciele marek i drukarnie zdobędą w ten sposób gwarancję, że z farby nie przenikną w procesie druku żadne niepożądane substancje.
 
Farby MGA NATURA dostępne są jako farby triadowe, w kolorach specjalnych wg klasycznych systemów komunikacji barwnej a także wg indywidualnego wzoru.

wstecz
do góry wstecz
hubergroup Polska Sp. z o.o.
Siedziba: 55-080 Kąty Wrocławskie
Nowa Wieś Wrocławska, ul. Nowa 21
tel: 071 354 81 10, 071 354 81 16 - 17
fax: 071 373 50 23

e-mail:
Prezes Zarządu dr Janusz Cymanek
NIP: 894-10-12-991
Regon: 930449823
Nr KRS 0000148075, Sad Rejonowy Wrocław - Fabryczna
Kapitał zakładowy 10.000.000,00 PLN

     RODO polityka prywatności

Realizacja: Ideo
, powered by:
CMSEdito
| Polityka cookies